مديرعامل تاکسيراني کرمانشاه از سوي نماينده ولي فقيه در استان و رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات تقدير شد

 

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري کرمانشاه به دليل تلاش براي خدمت رساني ، پذيرائي و اسکان زائران گرامي اربعين حسيني از سوي نماينده ولي فقيه در استان و بهمن صحرايي رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني کرمانشاه، سجاد سليماني در همايش تجليل از خادمين اربعين حسيني که در روز پنجشنبه 22 آذرماه 97 با حضور حضرت آيت الله علماء نماينده محترم ولي فقيه در استان و بهمن صحرايي رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات برگزارشد، با اهداي لوح مورد تقدير قرارگرفت.
در متن تقديرنامه اي که به امضاي نماينده ولي فقيه در استان و رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات استان کرمانشاه رسيده است آمده است:
با سلام و تشکر خدمت خالصانه و بي ادعا همراه با عشق و دلدادگي به زائراني که با پاي دل مسافر کاروان اربعين حسيني شدند ، هديه ايي است بي نظير که تنها به انتخاب ارباب شامل حال کساني مي گردد که پاکي و صفاي باطن و ايمان و تقواي آنان در صحيفهء عاشقان و مريدان به اهل بيت (ع)به ثبت رسيده است .
لذا ضمن ارج نهادن به تلاشها و زحمات بي شائبه جنابعالي در راستاي اسکان،پذيرايي و تکريم از زائزين گرامي که منجر به خلق تجمع بي نظير عاشقان حسيني در کربلاي معلي گرديد، تشکر و قدرداني نموده توفيق روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستاريم . @taxikermanshah  
تاریخ ثبت : 23/9/1397    ساعت ثبت : 10:55