مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر کرمانشاه:
آمادگي کامل ناوگان تاکسيراني کرمانشاه براي ارائه خدمت به شهروندان در روزهاي باراني و برفي

 

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرکرمانشاه از آمادگي کامل ناوگان تاکسيراني اين شهر براي ارائه خدمت به شهروندان در روزهاي برفي و باراني خبرداد و تأکيد کرد: تمام تاکسيهاي تحت نظارت تاکسيراني در روزهاي برفي و باراني با هدف رفاه حال شهروندان، آماده خدمت رساني به شهروندان هستند.
ه گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري کرمانشاه کرمانشاه، سجاد سليماني گفت: با توجه به تدابير و تمهيدات صورت گرفته از سوي سازمان تاکسيراني خوشبختانه طي روزهاي باراني اخير مشكل كمبود تاكسي در خطوط و ايستگاههاي تاکسي سطح شهر وجود نداشته است.
به گفته وي با توجه به اين که بارش باران در سطح شهر، منجر به کندي تردد خودروها و تجمع مسافران در برخي از نقاط مي شود براي خدمت رساني بهتر به شهروندان و جلوگيري از بروز برخي تخلفات احتمالي، اکيپهاي گشت سازمان تاکسيراني بر عملکرد تاکسي هاي گردشي و خطي به صورت محسوس و نامحسوس نظارت دارند.
سليماني تصريح کرد : در چنين روزهايي زمان رفت و برگشت تاکسيها طولانيتر ميشود و گاهي 2 تا 3 برابر زمان يک رفت و برگشت عادي به طول مي انجامد در نتيجه وقتي اين زمان جابه جايي مسافران افزايش مي يابد، عملا ظرفيت ما در چنين روزهايي کاهش مييابد و اين به دليل کم کاري تاکسيرانان نيست.
وي تأکيد کرد: خوشبختانه رانندگان زحمتکش تاکسي همواره با تمام توان به شهروندان، خالصانه خدمات رساني مي کنند اما گاه شاهد آن هستيم که تعداد محدودي از رانندگان به ويژه به هنگام بارش برف و باران دربستي اقدام به جابه جايي مسافران مي کنند که اين مسأله سبب تجمع مسافران و ايجاد مشکلاتي براي شهروندان مي شود، به همين دليل گشت هاي نظارتي به طور دقيق بر عملکرد تاکسي ها نظارت خواهند کرد تا خدمات رساني مناسبي به شهروندان صورت گيرد.
وي افزود: سازمان تاکسيراني موظف است در راستاي حفظ حرمت اين قشر شرافتمند با هرگونه تخلف در اين زمينه برخورد قانوني کند و با تشديد نظارتهاي بازرسان سازمان تاكسيراني و تعامل با عوامل پليس راهور ناجا در روزهاي برفي و باراني، با تاکسيهايي که به صورت دربستي کار ميکنند يا کرايه بيشتري از مسافران ميگيرند برخورد مي شود.وي تأکيد کرد: بازرسان کنترل و نظارت اين سازمان براي نظارت بر کار تاکسيها بهطور سيار و ثابت در خطوط مبدأ و مقصد نظارت ميکنند.
مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر کرمانشاه از همکاري رانندگان در اين روزهاي سرد و باراني بابت خدمات مطلوب و شايسته به همشهريان تقدير و تشکر نمود و از آنان خواست به منظور افزايش ايمني عبور و مرور با توجه به احتمال بارش برف و لغزندگي معابر و بروز تصادفات رانندگي در صورت بارش برف نسبت به تجهيز خودروهاي خود به زنجير چرخ اقدام کنند.
@taxikermanshah  
تاریخ ثبت : 9/11/1397    ساعت ثبت : 8:41