مديرعامل تاکسيراني کرمانشاه: هرگونه افزايش قيمت غير قانوني است

 

مديرعامل تاکسيراني کرمانشاه با تاکيد بر اينکه افزايش هر گونه نرخ کرايه تاکسي غير قانوني است، گفت: قيمت مصوب قانوني براي کرايه تاکسي، نرخهايي است که پس از هدفمندي يارانه ها اعلام شد و اخيرا افزايش قيمتي نداشته ايم.
مهندس غلامرضا يلوه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه کرمانشاه، با بيان اينکه فعلا برنامه اي براي افزايش قيمت کرايه تاکسي نداريم، گفت:نرخهاي جديد با کار کارشناسي تهيه شده است.
وي افزود: با رانندگاني که به صورت غير قانوني وبيشتر از نرخهاي اعلام شده از مسافرين کرايه دريافت کنند، برخورد خواهد شد.
وي در ادامه با بيان اينکه هم اکنون 9400 تاکسي و آژانس در سطح شهر کرمانشاه به مردم خدمات رساني مي کنند، گفت: نوروز امسال شکايات مردم نسبت به سال گذشته بسيار کاهش يافته است
. يلوه تصريح کرد: واحد بازرسي و رسيدگي به شکايات مردمي در ميدان آزادي شهر کرمانشاه و شماره تلفن هاي 8228484 و 8246565 و 8211948 آماده دريافت شکايات مردم است.
وي خاطر نشان کرد: روزانه يک ميليون نفر در شهر کرمانشاه توسط ناوگان تاکسيراني جابجا مي شوند که انتظار مي داريم مردم همکاري بسيار خوبي با رانندگان زحمت کش ناوگان تاکسيراني داشته باشند.
مديرعامل تاکسيراني کرمانشاه در ادامه با بيان اينکه در هر دقيقه اي که تاکسي روشن مي شود 50 تومان براي راننده آن هزينه دارد، گفت: بايد کمي واقع بينانه به مشکلات رانندگان تاکسي و هزينه هاي آنها بنگريم.
وي تاکيد کرد: تا پايان سال همه تاکسيهاي فرودگاه به تاکسي بي سيم و تاکسي هاي ترمينالها و آژانسها به تاکسي متر مجهز خواهند شد.
يلوه در ادامه به اقدامات اين سازمان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: صدور پروانه تاکسي براي 4327 تاکسي گردشي، خطي و آژانسهاي تاکسي تلفني، صدور مرخصي اينترنتي براي کليه تاکسيها به تعداد 66 هزار و 760 برگه مرخصي و رسيدگي به شکايت 1895 مورد، توقيف موقت 1040 دستگاه تاکسي، آموزش 2554 راننده جديد الورود به ناوگان تاکسيراني و دوگانه سوز شدن 361 دستگاه تاکسي بخشي از اين اقدامات است.
وي گفت: در سال گذشته 2541 جلسه و ملاقات مردمي براي بررسي مشکلات و ديدار با خانواده هاي تاکسي داران در شهر کرمانشاه داشتيم.
مدير عامل سازمان تاکسيراني کرمانشاه در پايان با بيان اينکه امسال سعي داريم براي نخستين بار در کشور سرويس اياب و ذهاب دانش آموزان به صورت اينترنتي ارائه شود، گفت: با اين اقدام بسياري از مشکلات خانواده ها و رانندگان تاکسي حل خواهد شد
 
تاریخ ثبت : 31/1/1390    ساعت ثبت : 9:46