مديرعامل تاكسيراني کرمانشاه خبرداد: رانندگان بااخلاق تاکسيراني تشويق مي شوند

 

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني کرمانشاه، تاکسيرانان متخلف اين شهر را به برخورد جدي با آنان و ابطال کارت شهري آنها هشدار داد و گفت: در مقابل اين امر، رانندگاني که مقررات سازمان و شئونات اخلاقي را رعايت و برخورد مناسبي با مسافران داشته باشند، مورد تشويق قرار مي گيرند.
به گزارش روابط عمومي سازمان تاكسيراني شهرداري كرمانشاه مهندس رضا قاسمي فر، با بيان اينکه سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر كرمانشاه با رويکردي فرهنگي و متفاوت، از حقوق همشهريان گرامي و همچنين رانندگان خدوم و زحمتکش تاکسيراني دفاع مي کند، گفت: شکايات مردمي از رانندگان تاکسي به صورت روزانه رسيدگي مي‌شود و اين سازمان پس از دريافت شکايت چه به صورت تلفني و از طريق تماس با شماره تلفن 8228484 يا از طريق سامانه 137 شهرداري و يا به صورت حضوري، هماهنگي لازم را براي حضور شاکي و متشاکي انجام مي دهد.
وي ادامه داد: بعد از حضور هر دو نفر در اين واحد، شاکي علت شکايت خود را شرح داده و متشاکي نيز از خود دفاع مي کند که در نهايت منجر به صدور رأي خواهد شد که در صورت اثبات تخلف مي‌تواند به صورت تعهد کتبي و يا جريمه نقدي و يا براي تصميم‌گيري نهايي به کميته انضباطي ارجاع شود.
مديرعامل سازمان تاکسيراني کرمانشاه با اشاره به اينکه، مستند سازي شکايات و تشويقات رانندگان تاکسي از بدو تغييرات مديريتي دراين سازمان لحاظ شده و تمامي رويدادهاي فوق در پرونده آنها جهت ادامه فعاليت ثبت و ضبط مي شود، تأکيد کرد: چنانچه راننده اي تعداد تخلفاتش از حد مجاز بيشتر شود به منظور ابطال کارت شهري به کميته انضباطي مشتمل بر نماينده سازمان، شوراي شهر، نماينده تاکسيران، معرفي و اجرايي مي شود .
به گفته وي از ابتداي سال 92 تا کنون ثبت 385 مورد شکايت مردمي در مورد اضافه بها و توهين، شكايت كلانتريها و شوراهاي حل اختلاف به واحد شكايت اين سازمان رسيده كه مورد بررسي و در نهايت منجر به صدور رأي يا رضايت دو طرف شده است و همچنين تعداد 5 عدد کارت شهري ابطال و 35 نفر نيز تشويق شده اند.
قاسمي فر در پايان ضمن تقدير و تشكر از خانواده بزرگ تاكسيراني، از شهروندان خواست به منظور حفظ امنيت و آسايش خاطر در سفرهاي درون شهري، صرفا از وسايل حمل ونقل عمومي استفاده کنند و به هيچ وجه براي جابجائي از سوار شدن خودروهاي شخصي مسافر بر غير مجاز استفاده نکنند.  
تاریخ ثبت : 4/6/1392    ساعت ثبت : 12:58