مديرعامل سازمان تاکسيراني کرمانشاه:بيش از 2700 گردشگر از تاکسي گردشگر براي تردد استفاده کردند

 

يکي از اقدامات سازمان تاکسيراني شهرکرمانشاه طي سالهاي اخير، که در نوروز امسال نيز بسيار مورد توجه گردشگران قرار گرفت، طرح تاکسي گردشگر است که به ابتکار اين سازمان اجرا و باعث استقبال گسترده گردشگران شد.
مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر کرمانشاه در اين زمينه با اشاره به اينکه در نوروز سال‌جاري نيز تور گردشگري شهري "تاکسي گردشگر" با استقبال گسترده و رضايت گردشگران مواجه شد گفت: بيش از 2هزار و 700 گردشگر که از اين تاکسيها براي جابه جايي در شهر و رفتن به مکانهاي تاريخي و تفرجگاهها و بازار استفاده کرده بودند با شرکت در نظرسنجي سازمان درمورد طرح مذکور، ابراز خرسندي و رضايت نموده و از اين اقدام سازمان تاکسيراني تقدير کردند که اين امر ما را ترغيب و موظف مي سازد تا در راستاي تقويت اين مهم برنامه‌ريزي کنيم.
به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني، مهندس سجاد سليماني با اشاره به اينکه استقبال از اين ابتکار بي‌نظير بوده است، خاطر نشان کرد: استفاده کنندگان از اين تاکسي‌ها براي گردش در سايت‌هاي تاريخي استفاده کرده‌اند و اين مسئله باعث شد تا بر آن شويم براي تقويت اين بخش تصميم بگيريم و در اين زمينه از همه توان موجود استفاده خواهيم کرد.
وي تأکيد کرد: راه‌اندازي اين بخش در سازمان تاکسيراني شهرداري کرمانشاه باعث شد تا تردد بخشي از جمعيت گردشگران در سايت‌ها و مکانهايي تاريخي و گردشگري، در ايام نوروز کاسته شود و ترافيک در اين مناطق کمتر از سال‌هاي گذشته باشد.
سليماني خاطر نشان کرد: تاکسي هاي گردشگري از خودروهاي ون بودند که با همکاري سازمان ميراث فرهنگي و به همراه راهنمايان مستقر در آنها به مدت 16 روز از 25 اسفند 93 در محلهاي تعيين شده مستقر شدند و تا 12 فروردين 94 در مسيرهاي مختلف شهر کرمانشاه به ارائه خدمات به گردشگران مي پرداختند  
تاریخ ثبت : 16/1/1394    ساعت ثبت : 11:38