مدير عامل سازمان تاکسيراني كرمانشاه خبر داد :افزايش تعداد واحد‌هاي گشت بازرسي تاکسيراني در كرمانشاه

 

يکي از اقدامات سازمان تاکسيراني که به صورت مستمر و روزانه انجام مي‌شود، بازرسي از عملکرد تاکسيرانان است.
به گزارش روابط عمومي سازمان تاكسيراني ،سجاد سليماني گفت : در اين راستا و به منظور تقويت بازرسي‌ها در سال جاري يک اكبپ گشت مشترك با همكاري پليس راهور به تعداد واحدهاي گشت فعال در سطح شهر كرمانشاه اضافه شده است.
مدير عامل سازمان تاكسيراني خاطرنشان کرد: اين واحدهاي گشت به صورت روزانه در ساعات مختلف از مسيرهاي تردد خودروهاي تاکسي در سطح كرمانشاه و ايستگاه هاي تاکسي بازديد ميداني به عمل آورده و بر نحوه عملکرد تاکسيرانان نظارت مي‌کنند.
سليماني تصريح کرد: با افزايش تعداد واحدهاي گشت قطع به يقين روند نظارت بر عملکرد تاکسيرانان بهتر خواهد شد.
مدير عامل سازمان تاکسيراني كرمانشاه اظهار اميدواري کرد: فعاليت واحدهاي گشت سازمان تاکسيراني که به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان انجام مي‌شود بتواند رضايت شهروندان را جلب کند.
سجاد سليماني با اشاره به عملکرد واحد مذکور در سال جاري افزود: واحد گشت و نظارت بازرسي سازمان تاکسيراني طي گشت‌زني‌هاي مستمر در سطح شهر و در دو شيفت کاري صبح و عصر تعداد 50 مورد مدارک از رانندگان خاطي اخذ نموده، که طبق جدول تخلفات انضباطي با متخلفين برخورد لازم صورت گرفت.
اين مقام مسؤل در ادامه بيان داشت: واحد گشت و نظارت بازرسي سازمان تاکسيراني در راستاي خدمت‌رساني و برخورد با رانندگان متخلف، اقدام به توقف و انتقال 66 دستگاه تاکسي و 45 دستگاه خودرو مسافر بر شخصي غير مجاز به‌ دليل عدم رعايت قوانين و مقررات سازمان تاکسيراني به پارکينگ نموده است.
مدير عامل سازمان تاکسيراني هم‌چنين در خصوص افزايش غير قانوني نرخ کرايه تاکسي در سال جاري گفت: تعداد 50 مورد از رانندگان خاطي به علت دريافت کرايه غير مجاز و بيشتر از قيمت مصوب، به سازمان تعزيرات حکومتي استان معرفي و برخورد قانوني با آن‌ها صورت پذيرفت.
وي در پايان از آماده‌باش کامل واحد بازرسي سازمان در خبرداد و تصريح کرد: اين واحد نيز به طور جدي بر خطوط مسافربري نظارت خواهد داشت و شهروندان كرمانشاهي مي‌توانند در صورت داشتن هر گونه شکايت از رانندگان تاکسي با شماره تلفن 38211948/38246565 واحد شکايات مردمي اين سازمان تماس حاصل نموده و يا به کانکس‌ بازرسي مستقر درميدان آزادي مراجعه نمايند.  
تاریخ ثبت : 28/2/1394    ساعت ثبت : 9:30