کميته انضباطي سازمان تاکسيراني شهرداري کرمانشاه تشکيل جلسه داد

 

هيجدهمين جلسه کميته انضباطي سازمان تاکسيراني شهرداري کرمانشاه در راستاي تکريم شهروندان و رسيدگي به شکايات صورت گرفته از طريق مراجعه‌هاي حضوري و تماس‌هاي تلفني، تشکيل شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني کرمانشاه، اين جلسه با حضور همه اعضاي کميته، به منظور رسيدگي به 52 پرونده با موضوعاتي چون جعل مرخصي، عدم رعايت نرخ مصوب، فعاليت خارج از مسير، جعل گواهينامه، عدم رعايت شئونات اسلامي و يک مورد هم برخورد نامناسب با بازرس سازمان برگزار شد.
بر اساس اين گزارش، مديرعامل سازمان تاکسيراني دراين جلسه ازبرخورد ويژه سازمان تاکسيراني با رانندگان و شرکتهايي که به قوانين احترام نگذاشته و اقدام به اخذ کرايه بيش ازحد مجاز و قانوني و يا برخورد نامناسب با شهروندان داشته اند خبرداد.
سجاد سليماني گفت: در تلاش براي هر چه‌بهتر شدن ناوگان حمل‌ونقل عمومي آماده دريافت تمام پيشنهادات و انتقادت شهروندان هستيم و با تاکسي‌هايي که خلاف مقررات عمل كنند، برخورد مي‌نمايم. مديرعامل تاکسيراني کرمانشاه بابيان اينکه رانندگان وسايل حمل‌ونقل عمومي با توجه به حساسيت اين شغل بايد از فيلترهاي مختلفي تعيين صلاحيت شوند تا شهروندان محترم در استفاده از وسايل حمل‌ونقل عمومي احساس امنيت و آرامش داشته باشند، ازشهروندان خواست که به اين مهم توجه کنند و از استفاده از خودروهاي مسافربر شخصي غيرمجاز که هيچ‌گونه هويتي جهت شناسايي ندارند، خودداري نمايند چرا که زماني که به هر دليلي با مشکلي مواجهه شوند قابل‌پيگيري نيست.
سليماني شرکتهاي حمل و نقل و تاکسي هاي درون شهري را موظف به رعايت کامل قوانين و مقرارت ابلاغ شده دانست.
وي در پايان از همراهي خوب تاکسيرانان کرمانشاه که خود را ملزم به رعايت مقررات و همکاري با سازمان تاکسيراني مي‌دانند و در انجام‌وظيفه و تکريم شهروندان کوشا هستند، تقدير و تشکر کرد.
در اين جلسه به پرونده‌هاي مطروحه و شکايات شهروندان رسيدگي شد و در پايان احکام صادره به رانندگان متخلف ابلاغ و در پرونده سازماني آن‌ها درج گرديد.  
تاریخ ثبت : 15/4/1396    ساعت ثبت : 9:53